Ana sayfa ÜrünlerPaslanmaz Çelik Heykel

Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller

Sertifika
Çin Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd. Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller

Speckled Stone Stainless Steel Sculpture Hollow Metal Outdoor Statues Sculptures
Speckled Stone Stainless Steel Sculpture Hollow Metal Outdoor Statues Sculptures Speckled Stone Stainless Steel Sculpture Hollow Metal Outdoor Statues Sculptures Speckled Stone Stainless Steel Sculpture Hollow Metal Outdoor Statues Sculptures Speckled Stone Stainless Steel Sculpture Hollow Metal Outdoor Statues Sculptures Speckled Stone Stainless Steel Sculpture Hollow Metal Outdoor Statues Sculptures

Büyük resim :  Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Pingzhou, Nanhai Bölgesi, Foshan Şehri, Guangdong Eyaleti, Çin
Model numarası: STS03
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 parça
Fiyat: 1000USD - 10000 USD
Ambalaj bilgileri: Odun
Teslim süresi: 5 iş günü
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: Ayda 10 Adet / Adet
Detaylı ürün tanımı
İsim: Sanat taşı Malzemeler: Paslanmaz çelik 316 L
Boyut: Y:800 mm Renk: Gümüş rengi
teknik: el sanatları yüzey etkisi: parlatma
Kullanmak: Sergi salonu stil: Modern
OEM ve ODM: özelleştirilmiş hizmet mevcuttur Paketleme: AHŞAP SANDIK
Boyutunun: boyut özelleştirilebilir
Vurgulamak:

Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel

,

İçi Boş Paslanmaz Çelik Heykel

,

800 mm Metal Dış Mekan Heykelleri

Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller

Tabii ki, soyut heykel okuryazarlarının "yazısı", okuma yazma bilmeyen ressamlar ve okuma yazma bilmeyen batılı "ressamlar" gibi olmayacak, hazır temada benzerlik, güzel ve güzel arayışı, çünkü bunlar " yazı"."Yazmanın" amacı, yazan öznenin düşüncelerini, kavramlarını, duygularını vb. ifade etmektir.Yazan öznenin "muhteşem düşünme"sini ve "biçimi biçimle yazma" yerine "özgür tanrı" olan "uçan tanrı"yı (Wang Wei) ifade eder.

 

Gelişme sonucunda, temsili gerçekçiliğin ustaları, şarkı hanedanı resminin düzeyine "qingming festivalinde", resim teorisinde, çocuklarla birlikte görün "(su shi) eleştirisi geliyordu" ile bir resim. şiirlerde "sanat anlayışının yükselişi", aynı zamanda tang şiir kazıları da sanatsal anlayışın ve estetik değerlerin gerekli koşullarını sağlar.

 

Sanatsal anlayış teorisi açıkça resmin öznelliğini vurgular ve "anlam"ın kendisi yaratılış öznesini temsil eder, ancak bu özne nesne "çevre" ile aynıdır ve kişinin iradesine göre özne değil, onun kısıtlamasına tabidir.

 

Soyut heykel, yuan Hanedanı Ni Zan'ın "Hizmetçi bir ressamdır, ancak gevşek fırça acelecidir ve şekil, eğlendirmek için benzer değildir," deyişine tamamen yansıyan, kendi iradesinin sanatsal fikri ve arayışıdır. kendini" ve "bambu geri kalanı kalpteki nazik kulağı ifade etmektir"."Açıklığın sandığını yazmak için resim yapmak", "resim yapmanın" "yazmak" olduğunu, "yazmanın" kendini ifade etmek olduğunu açıkça gösterdiğini söyledi.

 

Ancak, "yazı"nın öngördüğü özdeşlik nedeniyle "kalp", "biçimdeki benzerliği" tamamen reddedemez ve tamamen taklit edilemez hale gelebilir.Çin bitişik el yazısı, "yazı"nın tanımlanabilirliği nedeniyle sözde "soyut hat" olmayı da başaramaz.

 

Böylece "benzerlik ve hoşlanmama arasındaki" Çin resminin temel çizgisi haline geldi.Fazla benzerlik "yazı" değil, okuma yazma bilmeyen ressamların sorunu olan "resim"dir;Farklı olmak, tanınabilir "yazma" ilkesini ihlal eder."Yazmak" değil, "resim yapmak" olurdu.

 

Soyut heykelin ortaya çıkışı bize yeni bir heykel kavramı verir.Artık eskisi kadar katı değil, hayal gücü ve sanatla dolu.Soyut heykellere bahçelerde, açık havada, meydanlarda ve sergi salonlarında her yerde rastlamak mümkündür.

 

 

Heykel Verileri

 

Ürün adı Bakır Sanat Heykel
Heykelin yüzeyi parlatma
Ürün boyutu Yükseklik:90cm / Uzun:60cm / Genişlik:60cm
stil Soyut / gerçekçi
Malzeme Bakır H62
Ambalajlama MDF+Masif ahşap çerçeve/Demir çerçeve
Teslimat süresi Tedarikçi depozito aldıktan sonra 30 gün içinde
ADEDI 1 TAKıM
yükleme limanı FOSHAN, Guangdong, Çin
Ödeme koşulu T/T,
ODM ve OEM Mevcut
Başvuru Avlu, bahçe, havuz, otel bölümü
Not renk:gümüş
 

 

 

 

Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller 0Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller 1Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller 2

 

 

Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller 3Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller 4Benekli Taş Paslanmaz Çelik Heykel İçi Boş Metal Dış Mekan Heykelleri Heykeller 5

 

 

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.

İlgili kişi: Hu

Tel: +8613560279783

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)