Mesaj gönder
Çin Metal Sanat Heykelleri Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : hu

Telefon numarası : 86-13560279783

Naber : +8613560279783

Free call
Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.

Kaliteli hizmet, önce itibar, teknik yenilik, sonsuz sanat

  • Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.
  • Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.
  • Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.
  • Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.
  • Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd.
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya
İş türü: Üretici
Markalar: ST No. Çalışanları: 50~80
Yıllık satış: 307800-1231200 Yıl kurulan: 2013
İhracat p.c: 50% - 60%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

Guangzhou Shituo heykel şirketi, 2013 yılında kuruldu, kayıtlı sermaye milyon yuan.

 

Bu şirket, botanik bahçesi heykelleri, şehir heykelleri, kare gibi paslanmaz çelik, bakır, cam lif ile güçlendirilmiş plastik malzemeler üretmekte uzmanlaşmıştır.İç ve dış dekorasyon ve heykel, metal hediyeler, her türlü çizgi film oyunu karakteri, vb.

 

Dürüstlüğe dayanan şirket, "kaliteye odaklanmak, dikkatli hizmet" temel değer olarak, tüm müşteri talebi merkezi olarak, yüksek kaliteli ürünlerin pazar rekabet gücünü yaratmaya kararlıdır,Daha ayrıntılı oluşturmak içinDaha iyi hizmet.

Çin Guangzhou Shituo Sculpture Arts and Crafts Co., Ltd. şirket Profili 0

Geçmiş

Şirket, modern şehir heykel endüstrisi değer zinciri iş hizmetlerine kendini adamıştır, temel teknoloji araştırma ve geliştirme, üretim, işleme, bir bütün olarak satış, şu anda esas olarak bahçe projesi yaratıcılığı, inovasyon, tasarım, üretim, kurulum ve diğer tek noktadan sorumludur. hizmetleri, büyük bir profesyonel heykel şirketi.

 

Ana iş kapsamı: çeşitli şehir kare heykelleri, gayrimenkul bahçe peyzaj heykelleri, kampüs halk heykelleri vb.
Malzemeler cam elyaf takviyeli plastik, paslanmaz çelik, dövme bakır, döküm bakır, kumtaşı, taş oymacılığı, sanat çimentosu ve diğer yuvarlak heykel, rölyef ve yüksek kabartma çok model heykel ürünlerini kapsamaktadır.

 

Düzenli hizmetin sınıflandırma mühendislik çalışmaları: büyük bir gayrimenkul bahçe heykeli gibi iç ve dış ortam heykelleri, şehir heykeli, peyzaj heykeli, kare heykel, tema kültür parkı, heykeller, grup, anaglif, KTV dekoratif Roma sütunu, Şehir heykeli, Kampüs heykeli, Figür heykel, Hayvan heykeli, Karikatür heykel heykel heykel, Oteller, Barlar, Sanatsal taş döşeme, Çeşme su manzarası, kumtaşı, köpük, Bakır sanatı, Ebedi klasik

Hizmet

Şehir kültürü, tarih, planlama, peyzaj, şehir heykel, aydınlatma, mobilya, yerli ve yabancı ünlü uzmanlar, sanatçılar,referans için uluslararası deneyim öğrenmek, şehir kültürü için, planlama, tasarım ve uygulamada, yer hizmetleri, farklı sanat kategorileri arasındaki bağlantı kesilmesini önlemek için, bir şehir veya bir bölge için daha iyi olabilir,tüm yönlü bütünleşik tasarım taşır, şehir daha kamu sanat inşaat rasyonelleştirme ve entegrasyon yapmak.Kentsel inşaat sürecinde, fonksiyonel departmanlar tarafından kendileri için mücadele gibi sorunlar,Kaynak israfı, inşaatın çoğaltılması veya düşük verimlilik de çözülecek.

 

Entegre sistematik tasarım uygulaması yoluyla, kamu sanatı sadece bölgesel kültür için daha iyi değil, kazıyı yaymak ve ilerletmek için,Tarihi bağlamın ve bireysellik özelliğinin devamı, zayıflatabilir, şehirlerin sıkıcı hissini telafi edebilir, kısa hissini, zengin kentsel insanlık renklerini, kentsel kültürel manzaraya ekleyebilir, şehir imajını ve markanı geliştirir!

Ekibimiz

Kıdemli heykeltıraşlar, çok sayıda genç, tutkulu yaratıcı tasarım ekibi, yetenekli bir üretim ekibi, profesyonel bir inşaat ekibi var.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin